Akcja rewitalizacja (JL)!

Tydzień temu przyjąłem propozycję Borysa i zostałem nowym redaktorem naczelnym JakiLinux. Na co dzień zajmuję się studiowaniem logistyki i hobbistycznym zgłębianiem sztuki programowania. Od kilku lat pałam zamiłowaniem do Linuksa, do tej pory zdarzało mi się publikować w różnych miejscach (między innymi w nieistniejącym HappyLinux czy Linux.pl).

Co się zmieni?

Ponieważ serwis jest w okresie stagnacji, za główny cel stawiam sobie jego rewitalizację, co jest związane z pozyskaniem nowych autorów. Powstała wstępna lista propozycji zmian, już teraz wygląda na sporo pracy, a mam nadzieję, że jeszcze znacznie się rozrośnie. Trzeba przemyśleć sprawę forum, uaktualnić opisy dystrybucji i koniecznie zacząć więcej publikować. Chciałbym przywrócić nasze wiki do roli kuźni tekstów pojawiających się na wortalu, co wiąże się z koniecznością (ręcznego) ujednolicenia treści. Ponieważ redakcja JL obecnie nie jest zbyt wielka i sami nie damy sobie rady…

Spotkanie

…Zapraszam całą redakcję oraz wszystkich zainteresowanych współpracą z JL lub po prostu zaciekawionych przyszłością wortalu na spotkanie w najbliższą środę, 10 listopada o 21:00 na naszym kanale IRC (#jakilinux w sieci FreeNode).
Chciałbym poznać Waszą wizję wortalu, przedyskutować kilka pomysłów i zrobić burzę mózgów, która spowoduje wysyp kolejnych pozycji na naszej liście TODO. (;

Akcja rewitalizacja!

Ogłaszam zatem akcję rewitalizacji naszego wortalu! Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się na nowo tchnąć życie w JL.
Do zobaczenia w środę!

Oryginalny post znajduje się na blogu JakiLinux.

Podobne wpisy