The Cult na OpenMind

Wczoraj, pierwszego dnia festiwalu OpenMind w warszawskiej Stodole, jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół The Cult!

The Cult

Dali naprawdę dobry koncert obejmujący wszystkie największe hity zespołu oraz kawałek zapowiadający nadchodzącą płytę. Trochę zaskakująca była tusza jakiej dorobił się Ian Astbury, jednak w żaden sposób nie przeszkadzała mu podczas koncertu. (;

Jednym z ciekawych supportów był zespół Corruption, wcześniejsze występy ominąłem. Szykuję się również na ostatni dzień festiwalu, który zapowiada się bardzo ciekawie. Gwiazdami wieczoru będą Ill Nino i Epica.

Powyższe fotki (tak jak i słabobrzmiącyleczdobrzewyglądający klip) są pierwszymi zrobionymi za pomocą mojego nowego HTC Desire. Okazało się że w sumie niewiele dokładając mogę mieć lepszy telefon bez długiego polowania na Wildfire. Postaram się o nim niedługo skrobnąć parę słów „recenzji”.

UPDATE:

Warto jeszcze wspomnieć o niezbyt dopracowanej sprawie karnetów… Niestety jeden karnet – papierek zaklejony w okół ręki musi wystarczyć na TRZY dni, co momentami jest dość kłopotliwe (między innymi ze względu na kontrowersyjną estetykę rzucającej się w oczy pomarańczowej bransoletki).

http://www.flickr.com/photos/sirmacik/4888792633/

UPDATE2:

Dorzuciłem jeszcze kilka fotek z ostatniego dnia festiwalu. Epica dała wspaniałe show!
Epica

Podobne wpisy